SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
ZYRE - LOKAL ME QIRA NE LAGJEN E SPITALIT
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
135 m²
ID e produktit :
193647
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Agjencioni per Patundshmeri "L I S I", ofron lokalin/zyren me qira ne Lagjen e Spitalit.#office #house #rent #qira #lokal #zyreHapesira ka 135 m2 dhe ka nje terasë prej ~60m2.Cmimi 650 Euro/muaji.per me shume info, kontaktoni ne tel. 049 406 409Qellimi ynë është përmbushja e kërkesave të klientëve dhe menaxhimin sa më efikas të kontratës. 🗞️

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »