SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Dardani te NoviDomi 70m2 kati i I
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
193654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Dardania te NoviDomi(te viva te banesat e kalterta) 70m2 kati i I
Banesa është komplete mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Paradhomë
*Dy koridore
*Banjo
*WC
*Ballkon
Cmimi me marrveshje
Code 20057
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »