SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET shtepia ne Lagjen GJINAJ, #Prishtine
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
193656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET shtepia ne Lagjen GJINAJ, #Prishtine#house #sale #shitje #shtepiKa mundësi ndërrim me tokë. Shtëpia ka rreth 300 m2 dhe ka këtë përbërje: Përdhesa: 50m2. Garazh dhe Bodrumi. Kati 1: 125m2 Dhoma e dites, Kuzhina, 2 Dhoma gjumi, Banjo. Kati 2: 125m2 Dhoma e dites, 2 Dhoma gjumi, Banjo dhe Ballkoni - Terasa. Sipërfaqja e përgjithshme e tokës është rreth 3.00 Ari ku mund te zgjerohet edhe 3.00 Ari tjera.Çmimi 125.000 Euro (170.000 Euro me 6 Ari)WhatsApp & Viber: +386 49 406 409

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »