SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira ne Prishtine (dragodan)
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
138 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
19366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira n Prishtine ne lagjen arberia (ish dragodan) te banesat e Vip Tregtia, banesa ka 138m2

banesa ka kete renditje
3 dhoma gjumi
2 banjo
1sallon
1 kuzhin
1 ballkon

banesa ka uj edhe rryme 24\7 ,ngrohje qendrore inviduale,mobile luksoze , si dhe parking. banesa osht n katin e par posht ka lokale, objekti monitorohet 24\7 nga kamerat si dhe ka roja , ka shum afer qendren e fitnesit , si dhe banka, dhe hipermarkete... eshte ideale per nje familje nderkombtar ose zyre.

numrat kontaktues : 049 118 933
Informata rreth publikuesit
lorik
Prishtinë
044118933
Arberi(ish dragodan) Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »