SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 60m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
193678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 60m2 ne shitje ne lagjen "Dardania" afer parkut, ndodhet ne katin perdhese, ne nje lokacion mjaft te favorshem e te pershtatshem me mundesi qe ne te ardhmen te shnderrohet edhe ne lokal
Posedon kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo ballkon shpajz pjesen e jashtme te bahqes menaxhohet nga pronari aktual
Ka dokumentacion te rregullt dhe te gatshem per perkthim te pronari i ri menjehere
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »