SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 300m2 me qira ne Aktash !DELTA
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
193679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 300m2 me qira ne "Aktash" ne nje pozite mjaft te favorshme dhe me prespektive, ne nje nder lagjet me te mira te Prishtines
Lokali ka dy hapsira, hapsira perdhese qe perfshine 150m2, dhe kati i pare me 150m2 te tjere, vlen te ceket se ka 2 nyje sanitare si dhe hapsiren e jashtme nga bahqja ne katin e pare me siperfaqe dikund 50m2 qe nuk perfshihet ne cmim
E pershtatshme per veprimtari te ndryshme sic jane programim, zhvillim dizajni etj
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »