SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojme Vikendice me qira
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
ID e produktit :
193701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme Vikendicen me qira. Ndodhemi ne Rugove, fshati Kuqishte afer Kishes Katolike.
Vikendica ka; 2 dhoma gjumi, 1 sallon dhe 1 banjo.
VETEM PER FAMILJAR
Qmimi; 10 euro per person
Per me shume informata na kontaktoni ne Viber: +383 49 812 980
Informata rreth publikuesit
Idriz
Pejë
049 812 980
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »