SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trualli prej 6 Ari (600 m2) i cili gjendet mbrapa tregut n
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '18
ID e produktit :
193713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Trualli prej 6 Ari (600 m2) i cili gjendet mbrapa tregut ndermjet Prishtines dhe Fushe-Kosoves. Trualli eshte me komunen e Graqanices me plan urbanistik per ndertim te ulte, i pershgtatshem per te jetuarCmimi 9.500 Euro/ Ari

Kontakt: +393 49 434 929

044 265 240
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »