SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në Lagjen Tophane kati i II 105m2
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
193717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në Lagjen Tophane kati i II 105m2
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Tre dhoma gjumi
*Banjo
*Dy Wc
*Ballkon(ku ka dalje nga tri dhomat e gjumit)
Banesa gjendet në mesin e dy Shkollav fillore Emin Duraku dhe Meto Bajraktari dhe ka afer të gjitha institucionet shtetrore.
Cmimi 850 euro m2
Code 20061
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »