SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje ose me qera në lagjen Dragodan 110m2
Çmimi :
€98,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
193718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje ose me qera në lagjen Dragodan mbrapa Ministris se Shëndetsis kati i IV 110m2
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Shpajz
*Banjo
*Dy Ballkona
*Klim
Cmimi 98000 euro shitje
Cmimi 400 euro me qera
Code 20062
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »