SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në Dragodan(te Pandora) kati i VI
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
193732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesën me qera në Dragodan(te Pandora) kati i VI
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Koridor
*Dhomë gjumi
*Banjo
Cmim 250 euro
Code 10090
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »