SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Shtëpin dy katshe 400m2 me 20ari truall + dy Hektar tokë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
193735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Shtëpin dy katshe 400m2 me 20 ari truall + dy Hektar tokë në shitje ose me qera në Prapashtic Komuna e Prishtines
Shtëpia është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Katër dhoma gjumi(Secila dhomë posedon Wc)
*Banjo
*Ballkona
*Garazhd
*Bazen
Shtëpia është e ndertuar me një plan bashkohor dhe luksoze
Cmimi për shitje me marrveshje
Cmimi për qera 1300 euro
Code 20065
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »