SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITEN# 4 banesa #EKSKLUZIVE #në DRAGODAN(Berisha Group)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
193747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITEN# 4 banesa #EKSKLUZIVE #në DRAGODAN(Berisha Group)...▪️Kompleksi BERISHA GROUP ka një ndërtim shumë cilësorë,banesat në këtë kompleks janë ndërtuar me standarte europiane...▪️Banesa gjendet afer ambasdes USA dhe MINIMAX.. kompleksi ka një pozitë mjaftë të mirë për banim pasi që ka qasje të lehtë në të gjitha pjesët e qytetit,hapsirë të madhe gjelbëruse,parkig të jashtëm dhe të brendshëm(garazha),këndin e lodrave për fëmijë,etj▪️Banesat janë ndërtim e sipër,ndërtimi perfundon në fillim të vitit 2019....dhe kanë këtë sipërfaqe:———————————————————————————58.4m2(1+1)kati i 1/—58.4m2(1+1)kati i 3/—90.6m2(2+1)përdhesë/—100m2(3+1)përdhesë/———————————————————————————qmimi i volitshum... info:+38345653447Facebook:Maison Patundshmëri email:alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »