SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 35m2 me qira te Dodona !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
193748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 35m2 me qira te lagja "Dodona" ne nje pozite te favorshme afer qytetit
Ndodhet ne katin e peste te banimit pa ashensore, ndersa ka kete renditje- dhome dite(ndeje),kuzhina e ndare,ballkoni dhe banjo
Ofrohet per qendrim afatgjate cift ose nje person, me menyren e pageses permes nje qiraje avans (depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »