SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet për #QIRA#banes me tri dhoma gjumi afer shkolles fillore GJERGJ FISHTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
193752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
▪️Ofrohet për #QIRA#banes me tri dhoma gjumi afer shkolles fillore GJERGJ FISHTA...▪️Banesa është në katin e 2/ka këtë rënditje:—qëndrim ditor/—kuzhina/—banjo/—2terasa/—1depo/—3 dhoma të fjetjes/—po ashtu në kuader të banesës hyn edhe garazha me depo.▪️Banesa posedon alarm sigurie,objekti është nënë vëzhgimin e kamerave 24h/ka një pozitë mjaftë të mirë për banim,pasi gjendet jo larg qendres ,po ashtu ka qasje të lehtë edhe në pjesët tjera te qytetit..afër shkollës fillore.▪️Banesa është e mobiluar komplet dhe i plotson të gjitha kushtet për banim:QMIMI 500€ Info:+38345653447Facebook;Maison Patundshmëri email:alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »