SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 3.6ari truall në Veternik, Lagjen Qendresa | M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '19
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
193761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3.6 ari truall në Veternik, Lagjen Qendresa mbrapa Bau Market, trualli posedon infrastruktur të plotë, si dhe fletë poseduese.

045999986
049717993
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »