SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE DRAGODAN - AFER KOMUNES SE RE^
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
193766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Dragoda afer Komunes se Re me saktesishte ne dertesat e Al Trades. Banesa gjindet ne katin e 7 (lifti punon) ka pamje kah qyteti dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
teras me kuzhine verore

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 968 171
049 83 88 66
+383 49 83 88 66 - viber
email: search-agency@live.com
o.ri
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »