SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 
74m² për shitje në lagjen Mati 1
Çmimi :
€54,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
193773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
74m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në një objekt afarist-banesorë me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm në rrugën Muharrem Fejza.

Është në katin e parë (1) të banimit. Orientimi Lindje. Hapësira prej 74m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi për prindër të mobiluar në tërësi, dhomë gjumi për fëmijë, banjo të kompletuar, dhe terasë me pamje drejtë lindjes. 


Afërsia me shkollën fillore Pavarësia dhe ambullanten e bënë këtë lokacion shumë të favorizuar. Vend shumë i qetë për banim.Lokacioni: goo.gl/maps/zenpnudn7m62 

Çmimi: 54,000€ Kontakti: +386 49 705 904

primmogroup@gmail.comweb.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #banesa
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »