SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Lagjen e Spitalit moderne
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
193785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira moderne ne Lagje te Spitalit, banesa eshte e mobiluar extra me te gjitha paisjet, 65m2
Banesa posedon:
► sallon dhe kuzhine
► banjo
► ballkon
► koridor
► 2 dhoma gjumi
► garazhd
Qmimi 260 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na dergoni linkun me Id nje screenshot te shpalljes apo nje kerkese tuajen per banesa tjera ne kete numer kontaktues:
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »