SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE pent hous- QIRA NE L.SPITALIT TE CH. POINT
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
193789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne Lagjen e Spitalit te Chelsea Point,ndodhet ne katin e 5-te, me ashensor funksional, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dhoma e gjumit
koridor
banjo
ballkon

Banesa leshohet per familjare dhe njerez qe punojne!

Cmimi eshte 250 euro, diskutohet per pale serioze!

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

044 433 667
+38344433667 (Viber)
e-mail: search-agency@live.com
o.me
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »