SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 111m2 me qira te Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
111 m²
ID e produktit :
193797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 111m2 me qira te Bregu i Diellit.
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Dy banjo
-Ballkon
Banesa leshohet per afarizem ose per banim dhe mobilohet varesishte nga kerkesa e klientit hiq me pak se nje jave.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »