SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 250m2 me qira ne Kalabri !DELTA
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
193800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 250m2 me qira ne Kalabri.
Shtepia ndodhet ne nje zone shume te pershtatshme dhe ne vete perban 3 kate ku secili kat posedon:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
Shtepia eshte e pershtatshme per shume veprimtari afariste dhe per banim.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »