SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 350m2 me qira te Qafa !DELTA
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
193806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 350m2 me qira te Qafa.
Shtepia ndodhet ne nje zone mjafte te mire banimi dhe qdo kate posedone:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Shtepia leshohet komplet me mobilje dhe te gjitha katet.
Ne Çmim hyne edhe lokali.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »