SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen Super Luksoze me qera në Dragodan kati i II 95m2
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
193811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në Dragodan ngjitur me IOM, 95m2 kati i II
Banesa është komplet e mobiluar me super mobile moderne dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Banjo
*Dy Ballkona
*Garazhd
*Lift
*Hyrje me akses
*Objekti vezhgohet 24H nga kamerat
*Cmimi 450 euro
*Code 10092
*Per info +38344780999
Per me shum oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »