SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm 191m2 Tokë në shitje në Prishtin perball hyrjes se Tregut të Gjelbert
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
191 m²
ID e produktit :
193825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm 191m2 Tokë në shitje në Prishtin perball hyrjes se Tregut të Gjelbert afër Gjykates.
Toka është vend shumë i pershtatshem per shum lloj veprimtari biznesi dhe banimi
Toka është pron private
Cmimi 1100 euro m2
Code 20068
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »