SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen 3 banesa nga 85m2 ne shitje te Kawa Group Rr.C !DELTA
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
193826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen 3 banesa nga 85m2 ne shitje te Kawa Group Rr.C.
Banesat ndodhen ne katin e I-re me kuadratura te ndryshme:
-86.34m2
-88.29m2
-84.60m2
Banesat jane te orientuar nga Lindja dhe Perendimi dhe secila posedon:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »