SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap Banes me qera ne Dardani per Familjar
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
193834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Dardani. Banesa gjindet ne katin e 2 eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

kuzhinen
tri dhoma
koridor
2 terasa
2 banjo

Nr.kontaktues: 049 537 532
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »