SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në shitje në Breg diellit
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak
ID e produktit :
19385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne breg diellit te qendra tregtare kati 1 me 80m2 neto ,e renovuar.
Banesa ka 2 dhoma gjumi,sallon,kuzhine ,banjo,ballkon ,rezervuar uji,si dhe oxhak.
www.intercapital-ks.net 
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë breg diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »