SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 60m2 me qira te Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
193853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 60m2 me qira ne lagjen "Ulpiana" afer "Tregut" mbrapa ProCredit Bankes
Ndodhet ne katin e katert te banimit pa ashensore, ndersa ka kete renditje- dy dhoma gjumi, kuzhinen me tryezari, banjo, shpajz dhe ballkon
Lirohet nga Qershori 2018, dhe ofrohet per qendrim afatgjate me te gjitha pajisjet e nevojshme
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »