SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 84m2 me qira ne Arberi !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
193854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 84m2 me qira ne lagjen "Arberia-Dragodan' ne nje lagje mjaft te favorshme dhe te qete
Ndodhet ne katin e trete te banimit tek "Komuna e Re' ndersa posedon kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon me pamje te mire nga qyteti ndersa eshte komplet e mobiluar, ofrohet me menyren e pageses permes nje qiraje avans (depozite) me qendrim afatgjate te pershtatshem per cift ose familjare
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »