SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 64m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€152,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
ID e produktit :
193856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 64m2 ne shitje ne lagjen "Ulpiana", ndodhet ne katin perdhese ka disa shkalle per hyrje, po ashtu vlen te ceket ka pamjen nga dyja anet e lagjes, ne nje pozite te favorshme e te frekuentushme, lokali ka 64m2 netto ne dokumentacion si dhe eshte i gatshem per perkthim te pronari i ri, çmimi i diskutueshem
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »