SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Muhaxhereve 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
193859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Lagjen e Muhaxherëve, banesa gjendet në katin e parë, eshte e mobiluar ne teresi, 96m2
Banesa posedon:
-sallon dhe kuzhine
-2 dhoma te gjumit
-2 banjo
-2 ballkon
-koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »