SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 32m² për qira në lagjen Dardania

Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Madhësia :
32 m²
ID e produktit :
193865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ndodhet në sheshin Bill Klinton, në pikën më frekuentuese.
Pozita e lokalit i mundëson që të shihet nga të gjitha anët e rrugës.

Ka hapësirë 32 m² NETO, posedon dhe banjo.


Lokacioni: goo.gl/maps/x9L2ximdQ3k 

Çmimi: 2,000€ 
 


Kontakti: +386 49 705 904 

primmogroup@gmail.comweb.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #lokale
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »