SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me qira mbrapa teatrit kombetar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
193875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prej 5 qershorit leshohet banesa me qera, banesa gjendet mrapa Teatrit Kombetar ne Rr,, Shaban Polluzha '' 5 min nga Teb Banka, Banesa eshte e gatshme per banim dhe gjendet ne katin e 7, Ashensori punon dhe mirmbahet ne menyr te rregullt nga nje Kompani, preferohet per qift apo student.Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin 044/049-183699 ose ne viber +38349183699 Ju mirepresim!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adhuron
Pristina
049183699
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »