SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banese me qira te Qafa_2+1
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
193885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira afer Qendres, te Qafa, banesa eshte super e mobiluar, 140m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- shpajz
- ballkon
Qmimi 1100euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »