SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 90Ari truall ne Fshatin Livaxhë
Çmimi :
€67,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '19
ID e produktit :
193905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 90Ari truall ne Fshatin Livaxhë.
Trualli gjindet ne Rrugë kryesore si dhe ndahet ne 2 pjes

çmimi: 750Euro per Ari

çmimi:67.500Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »