SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm 50 ari Tokë në shitje në Kolovic-Prishtinë
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
193910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm 50 ari Tokë në shitje në Kolovic-Prishtinë rreth 100 metra ka dalje në asfalt.
Per pak kohë do te ndertohet edhe unaza e qytetit siq shihet edhe ne foto.
Toka është në rregull me dokumenta dhe është e mbjellur me mjedra me sistemin pik pik.
Cmimi 6500 ari
Code 20073
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »