SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit afer shkolles Ismail Qemaili
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
193918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje prej 95 m2 ne Bregun e Diellit afer shkolles Ismail Qemali.
Banesa eshte ndertuar me leje dhe ka flete poseduese kadastrale qe mund te perdoret si hipoteke.
*Kati i 3- te e orientuar kah perendimi
*Salloni + kuzhina
*Dy dhoma gjumi
*Banjo
*Ballkon
*Vendparkim
*Lift
*Nxemje qendrore
*Klime
*Alarm
*Uje 24 ore
Cmimi 80.000euro
Code 20074
Për info +38344780999
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »