SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin me qera në lagjen Dardania afer Postes se Madhe
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
193920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin me qera në lagjen Dardania afer Postes se madhe
Lokali posedon rreth 150m2 e cila gjendet në katin e I dhe 3 WC
Cmimi 1500 euro
Code 10101
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »