SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË në Lagjen e Spitalit afër Loriano Restaurant
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
193924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA me Qira në Lagjen e Spitalit afër Loriano Restaurant, tek objekti i Cima construction rruga Prekazi, afër rrugës B. Kati i 2-të. Sipërfaqja 85m².

Renditja:

- Qëndrim Ditor me Kuzhinë dhe hapësirë për Trepezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Depo

- Ballkon

Banesa është e pa mobiluar, posedon vetëm Kuzhinën, ashensor funksional me kartelë, interfon, mirëmbajtje.

- Çmimi 300 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »