SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 75m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
193936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 75m2 me qira ne "Bregun e Diellit" ne rrugen "Dervish Rozhaja" afer shkolles "Ismail Qemali"
Banesa ndodhet ne katin e peste te banimit pa ashensor, me pamje nga lindja, ndersa ka kete renditje- sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, depo(shpajz), dy ballkona dhe eshte e mobiluar me stil e shije
Ofrohet per afatgjate familjare ose cift, me menyren e pageses permes nje qiraje avans (depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »