SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banese ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
60.3 m²
ID e produktit :
193937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne fushe kosove60.30 m2 . Banesa eshte ndertim i model slovenis kati pare ka nje dhome gjumi nje kuzhin me dhpme ndeje nja banjo nje ballkon dhe nje depo. Shitet me qmim 31500.posedon fleteposeduese

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edita
Prishtinë
38344111108
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »