SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi banimi 250 m² ,Fushë Kosovë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
250 m²
Viti i ndërtimit :
2018
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
193953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me sipërfaqe totale - 250 m².Shtëpia gjendet në Fushë Kosovë, rruga Fehmi Lladrovci (lagje e re).
Sipërfaqja e parcelës është 400 m2 (4 ari).
Momentalisht është i përfunduar ndëtimi i vrazhdë ndërsa punët tjera finale do të bëhen sipas projektit arkitektonik ose sipas kërkesës së blerësit.
Shtëpia ka 2 etazhe.

Përdhesa ka sipërfaqe - 125 m² dhe përmbanë:
-Erëmbrojtësin
-Qëndrimi ditor
-Terasë e madhe ( 2.50m x 5.50m)
-Kuzhina
-Tryezaria
-Banjo
-Depo
-Garazha.

Kati i parë ka sipërfaqe - 125 m² dhe përmbanë:
-4 dhoma gjumi
-Banjo + WC (të ndara)
-2 Ballkone (dalje nga 3 dhoma)

-Sipas projektit shtëpia ka edhe pishinën me dimensione 7m x 4m

Për detaje tjera,na kontaktoni.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »