SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera mbrapa hotel siriusit me 2 dhoma gjumi 280euro
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Kondicioner, Garazh
ID e produktit :
193954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon:
1 sallon kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
dhe garazh private
banesa osht komplet e mobilume .


Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181

selami.murturi@gmail.com

+383( 49) 545 181
+383( 44) 374 331
Informata rreth publikuesit
LIRZA
null
37744374331
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »