SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten vilat ne Ulqin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Viti i ndërtimit :
2018
Ekstra :
Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
193962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vilat gjenden ne qender te Shtojit, afer te gjitha plazheve me te mira, (Copacabana, Noki, Paradise, Havana, Tropicana, Marbuena, Coco, Kite Surf) etj.

Posedojne kater dhoma gjumi, sallon me kuzhin, koridor, dy banjo dhe dy ballkona.

Villat jane te ngritura afer nje meter nga toka, posedojne izolim me stiropor dhe fasade, izolim i dy pllakave me stiropor, nivelizim!

Komplet shtepia ka keramika, dhe dritare te plastikes.

Parking per dy vetura plus oborr.

Nga 25.03.2018 mund te behet edhe perkthimi i shtepise ne shtetasit jasht BE-se (Kosove, Maqedoni, Zvicerr, Angli) etj.

Me celca ne dore!

Poashtu posedojn edhe Fotografit gjate ndertimit.

RKS nr kontaktues:
0038345382525
0038345541826

MNE nr kontaktues:
0038269218821
Informata rreth publikuesit
Footy
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »