SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 95m2 me qira ne Arberi !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
193965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 95m2 me qira ne lagjen "Arberia-Dragodan" qe ndodhet afer Sach Caffe
Ne katin e katert te banimit me ashensor funksional, ka kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon, ndersa vlen te ceket se eshte e mobiluar me stil e shije me te gjithe teknologjine fundit me te re, ofron ambient komfort dhe luksoz per akomodimin tuaj, ofrohet per qendrim afatgjate vetem per nderkombetare, menyra e pageses permes nje qiraje avans (depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »