SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 89m2 per shitje te Shkolla Sami Frasheri !DELTA
Çmimi :
€69,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
ID e produktit :
193966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 89m2 per shitje te Shkolla Sami Frasheri ne Lagjjen Nazim Gafurri.
Banesa ndodhet ne katin e VII-te (ashensori sigurohet nga pronari) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Dy banjo
-Ballkon

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »