SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet garsoniera 27m2 per shitje ne Lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€33,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
27 m²
ID e produktit :
193969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet garsoniera 27m2 per shitje ne Lagjjen Ulpiana afer konvikteve.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te (posedon ashensor) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Banjo

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »