SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 94m2 per shitje ne Lagjen Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€103,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
193973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 94m2 per shitje ne Lagjen Bregu i Diellit afer sh.f. Ismail Qemali.

Banesa ndodhet ne katin e V-te (posedon ashensor) dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Dy dhoma gjumi
-Kuzhine
-Trapezari
-Dy banjo
-Depo

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »