SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 250m2 me qira ne Prishtine-Gjilan !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
193983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 250m2 me qira ne "Magjistralen Prishtine-Gjilan" ose me saktesisht ne Hajvali
Ndodhet ne nje pozite te favorshme dhe te qarkullueshme, e pershtatshme edhe per depo posedon dy hapsira hapsira perdhese eshte per lokal/depo ndersa hapsira tjeter me po ashtu 250m2 ne katin e pare ka perberje prej disa zyreve 3 te tilla dhe nyje sanitare
Vlen te ceket se ka edhe nje hapsire prej 5.5 ari jashta objektit qe mund te shfrytezohet per parking veturash, mund te mirret edhe me cmim ndaraz pa katin e pare duke perfshire vetem perdhesen dhe hapsiren e jashtme me parking cmimi 700€ e anasjelltas
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »